Ledamöter

Kjell Pettersson, ordförande och ansvar för Trivselgolfen, kjell@brantevik.st

Sten Alm, ansvar för Herrgolfen och tävlingsledare, sten.alm@telia.com

Lennart Sanzén, ansvar för seriespelet, snzn48@gmail.com

Johan Mannergren, sekreterare och styrelsens representant, johan.mannergren@telia.com

Pelle Undén, ansvar för resultatredovisning, per.unden@skillinge.nu

Hans Karlsson, ledamot och biträdande tävlingsledare för herrgolfen, hkrk09@gmail.com

Jonny Ahlgren, ledamot, jonny@awva.se

Peter Isell, ledamot, peter.isell@hotmail.com

Peter Tageryd, ledamot, peter@tageryd.se

Order of Merit 2020

I länkarna nedan hittar du den slutliga poängordningen i årets OoM.

Order of Merit A-klassen 2020 >>

Order of Merit B-klassen 2020 >>