Styrelse 2021

Ordförande: Claes Trollestad, claes.trollestad@etikkollegiet.se
Ledamot: Birgitta Forsström, jb.forsstrom@gmail.com
Ledamot: Susann Arvidsson, susann@aktivutveckling.nu
Ledamot: Sven Brown, sven.brown@osterlen.tv
Ledamot: Jörgen Sandell, jorgen.sandell3@gmail.com

Ledamot: Carl-Magnus Andersson, carl-magnus.andersson@chemoswed.com
Ledamot: Mats Hagberg, mats.hagberg@live.se
Ledamot: Åsa Nordh, svenssonnordh@icloud.com
Ledamot: Christina Yngvesson, kisse.yngvesson@gmail.com
Ledamot: Sven Ehn, sven.ehn@ehnduro.se

Revisorer: Maria Kihlberg, anställd på Österlenrevision AB (auktoriserad revisor), alternativt Gustaf Hallgren/Johan Wiberg
Revisorssuppleant: Gunnar Pihlgren


Valberedning 2021

Bo Thorsson, bo.thorson@nosroht.se
Magnus Dahlström, magnus.dahlstrom@outlook.com
Monica Kähler, monica_kaehler@hotmail.com
Cecilia Knast, cecilia.knast@gmail.com
Birthe Parkhagen, birpar5908@gmail.com

Styrelse 2022

Ordförande: Kjell Pettersson
Ledamot: Birgitta Forsström, jb.forsstrom@gmail.com
Ledamot: Susann Arvidsson, susann@aktivutveckling.nu
Ledamot: Sven Brown, sven.brown@osterlen.tv
Ledamot: Jörgen Sandell, jorgen.sandell3@gmail.com

Ledamot: Carl-Magnus Andersson, carl-magnus.andersson@chemoswed.com
Ledamot: Mats Hagberg, mats.hagberg@live.se
Ledamot: Åsa Nordh, svenssonnordh@icloud.com
Ledamot: Christina Yngvesson, kisse.yngvesson@gmail.com
Ledamot: Sven Ehn, sven.ehn@ehnduro.se
Ledamot: Marie Pieplow

Revisorer: YstadÖsterlen Revision AB.


Valberedning 2022

Bo Thorsson (ordförande), bo.thorson@nosroht.se
Magnus Dahlström, magnus.dahlstrom@outlook.com
Monica Kähler, monica_kaehler@hotmail.com
Gunilla Sjöberg
Gustav Andersson